DORADZTWO

Wiedza wykorzystywana w ramach działalności edukacyjnej i usług związanych z pielęgnacją drzew to efekt zdobytych uprawnień i wieloletnich doświadczeń. Ich podstawą są szeroko rozumiane spotkanie z kompetentnymi ludźmi ? specjalistami
i pasjonatami, którzy bez ograniczeń udostępniali nam swoją wiedzę. W myśl tej logiki postępujemy także my ? nie zawłaszczamy tego co zawdzięczamy otwartości innych.

Obszary działań doradczych

Drzewa ? udzielamy wszelkich informacji związanych z pielęgnacją drzew i krzewów, wspieramy inwestorów i osoby fizyczne w uzyskaniu pozwolenia na wycinkę. Doradzamy w kwestii optymalnego doboru gatunków na potrzeby nasadzeń.

Szkolenia ? uwzględniając specyfikę działalności naszych klientów wskazujemy rodzaje i formy kształcenia optymalne dla ich rozwoju, dostosowując jednocześnie własne rozwiązania metodyczne. Wyjaśniamy niepewności związane z zakresem obowiązujących regulacji prawnych względem obowiązkowych szkoleń dla pracowników w ramach prowadzonych przez nas kursów i nie tylko. Śledzimy na bieżąco zmieniające się uwarunkowania prawne związane ze szkoleniami i ogólnie funkcjonowaniem firm leśnych w związku z Certyfikacją FSC i PEFC.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź