Kurs pilarza

Najbardziej sztandarowy kurs wśród firm leśnych realizujemy w ciągu 14 dni tj. 120 godzin zajęć (32 teoria i 88 zajęcia praktyczne). Teoria i praktyka prowadzona jest przez wykształconą i doświadczoną kadrę instruktorską. W połączeniu z przyjazną i doskonale wyposażaną bazą techniczną daje to gwarancję efektywnego zdobywania wiedzy i umiejętności. Zajęcia praktyczne w lesie prowadzone są w małych 5-7 osobowych podgrupach.

Koszt kursu wynosi od 1600 PLN i obejmuje:

  • komplet materiałów szkoleniowych,
  • środki ochrony osobistej, pilarki oraz paliwo i oleje,
  • dojazd na powierzchnie szkoleniowe,
  • organizację i przeprowadzenie egzaminu,
  • ubezpieczenie.

Reasumując – wystarczą ważne badania lekarskie i własne obuwie – całą resztę bierzemy na siebie.

Jeśli chcą Państwo, aby kurs odbył się w Waszej okolicy -  to jest to możliwe! Warunkiem realizacji kursu na miejscu to zebranie odpowiedniej grupy chętnych - minimum 8 osób.

Dlaczego warto zgłosić się do nas – poza uprawnieniami, bez których w lesie ani rusz, dajemy naszym kursantom umiejętność bezpiecznej, wydajnej pracy z zastosowaniem ergonomicznych technik pracy pilarką. Uczymy organizacji i logistyki pracy w sortymentowej metodzie pozyskiwania drewna. Absolwent naszego kursu potrafi, poza klasycznymi umiejętnościami drwala, samodzielnie wyznaczyć i oznaczyć szlak zrywkowy, właściwie przygotować surowiec do zrywki forwarderem lub przyczepą, dokonać pomiaru dłużycy. Te umiejętności wpływają jednoznacznie na wydajność i jakość pracy nie tylko pozyskania, ale również zrywki.

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź